Selectie 2019-2020
 
Zakaria Zakaria Aboukhlal 1 0 1 0 0 0
Ibrahim Ibrahim Afellay 4 0 3 0 2 1
Timo Timo Baumgartl 22 2 2 1 1 1
Steven Steven Bergwijn 29 6 1 7 6 0
Olivier Olivier Boscagli 18 0 5 3 2 0
Bruma Armindo Bruma 31 5 9 16 0 0
Amar Amar Catic 2 0 2 0 0 0
Ritsu Ritsu Doan 25 2 9 9 1 0
Denzel Denzel Dumfries 39 8 0 2 6 0
Cody Cody Gakpo 39 8 16 10 6 0
Erick Erick Gutiérrez 25 1 8 6 3 0
Jorrit Jorrit Hendrix 25 1 6 6 4 1
Mohamed Mohamed Ihattaren 33 7 3 15 1 0
Sam Sam Lammers 10 3 2 5 0 0
Toni Toni Lato 1 0 1 0 0 0
Hirving Hirving Lozano 5 0 2 3 1 0
Derrick Derrick Luckassen 3 0 0 0 1 0
Noni Noni Madueke 4 0 3 1 0 0
Donyell Donyell Malen 25 17 2 4 4 0
Konstantinos Konstantinos Mitroglou 18 3 17 1 0 0
Gastón Gastón Pereiro 8 2 5 2 1 0
Bart Bart Ramselaar 0 0 0 0 0 0
Ricardo Ricardo Rodriguez 6 0 1 1 0 0
Pablo Pablo Rosario 41 3 1 5 3 0
Robbin Robbin Ruiter 2 0 0 0 0 0
Michal Michal Sadilek 24 1 2 3 7 0
Trent Trent Sainsbury 1 0 0 0 1 0
Jordan Jordan Teze 3 0 2 0 0 0
Ryan Ryan Thomas 15 2 3 5 1 1
Lars Lars Unnerstall 18 0 0 0 1 0
Nick Nick Viergever 37 0 0 0 5 1
Jeroen Jeroen Zoet 21 0 0 0 1 0


Mark Mark van Bommel 30
Ernest Ernest Faber 11

Uitslagen
23-07-19 CL FC Basel 3-2
27-07-19 JCS Ajax 2-0
30-07-19 CL FC Basel 2-1
03-08-19 E FC Twente 1-1
08-08-19 EL FK Haugesund 0-1
11-08-19 E ADO Den Haag 3-1
15-08-19 EL FK Haugesund 0-0
18-08-19 E Heracles Almelo 0-2
22-08-19 EL Apollon Limassol 3-0
29-08-19 EL Apollon Limassol 0-4
01-09-19 E RKC Waalwijk 1-3
14-09-19 E Vitesse 5-0
19-09-19 EL Sporting Clube de Portugal 3-2
22-09-19 E Ajax 1-1
25-09-19 E FC Groningen 3-1
29-09-19 E PEC Zwolle 0-4
03-10-19 EL Rosenborg BK 1-4
06-10-19 E VVV-Venlo 4-1
19-10-19 E FC Utrecht 3-0
24-10-19 EL LASK Linz 0-0
27-10-19 E AZ 0-4
02-11-19 E Sparta Rotterdam 2-2
07-11-19 EL LASK Linz 4-1
10-11-19 E Willem II 2-1
24-11-19 E SC Heerenveen 2-1
28-11-19 EL Sporting Clube de Portugal 4-0
01-12-19 E FC Emmen 1-1
07-12-19 E Fortuna Sittard 5-0
12-12-19 EL Rosenborg BK 1-1
15-12-19 E Feyenoord 3-1
18-12-19 B GVVV 1-2
21-12-19 E PEC Zwolle 4-1
19-01-20 E VVV-Venlo 1-1
23-01-20 B NAC Breda 2-0
26-01-20 E FC Twente 1-1
02-02-20 E Ajax 1-0
08-02-20 E Willem II 3-0
15-02-20 E ADO Den Haag 0-3
23-02-20 E Vitesse 1-2
01-03-20 E Feyenoord 1-1
08-03-20 E FC Groningen 0-1

Eredivisie 2019-2020
Ajax CL 25 18 2 5 56 68-23
AZ vCL 25 18 2 5 56 54-17
Feyenoord EL 25 14 8 3 50 50-35
PSV vEL 26 14 7 5 49 54-28
Willem II vEL 26 13 5 8 44 37-34
FC Utrecht 25 12 5 8 41 50-34
Vitesse 26 12 5 8 41 45-35
Heracles Almelo 26 10 6 10 36 40-34
FC Groningen 26 9 5 11 35 27-26
SC Heerenveen 26 8 9 9 33 41-40
Sparta Rotterdam 26 9 6 11 33 41-45
FC Emmen 26 9 5 12 32 32-45
VVV-Venlo 26 8 4 14 28 24-51
FC Twente 26 7 6 13 27 34-46
PEC Zwolle 26 7 5 14 26 37-55
Fortuna Sittard 26 6 8 12 26 29-52
ADO Den Haag 26 4 7 15 19 25-54
RKC Waalwijk 26 4 3 19 15 27-60

CL = Champions League | vCL = voorronde Champions League | EL = Europa League | vEL = voorronde Europa League | PO = playoffs | D = degradatie

De KNVB heeft dit seizoen, vanwege de uitbraak van het coronavirus, geen kampioen en degradanten aangewezen in de Eredivisie en Keuken Kampioen Divisie. Het seizoen 2020/2021 gaat van start met dezelfde ploegen.

Europa League 2019-2020
LASK Linz 6 4 1 1 13 11-4
Sporting Club de Portugal 6 4 0 2 12 11-7
PSV 6 2 2 2 8 9-12
Rosenborg BK 6 0 1 5 1 3-11

Eredivisie topscorers 2019-2020
Steven Berghuis Feyenoord 15
Cyriel Dessers Heracles Almelo 15
Myron Boadu AZ 14
Bryan Linssen Vitesse 14
Oussama Idrissi AZ 13
Quincy Promes Ajax 12
Tim Matavz Vitesse 12
Dusan Tadic Ajax 11
Donyell Malen PSV 11
Vangelis Pavlidis Willem II 11
Teun Koopmeiners AZ 11
Haris Vuckic FC Twente 11
Gyrano Kerk FC Utrecht 10

PSV topscorers 2019-2020
Donyell Malen 11
Cody Gakpo 7
Denzel Dumfries 7
Steven Bergwijn 5
Mohamed Ihattaren 3
Bruma 3
Ritsu Doan 2
Pablo Rosario 2
Ryan Thomas 2
Sam Lammers 2
Gastón Pereiro 2
Daniel Schwaab 1
Jorrit Hendrix 1
Erick Gutiérrez 1
Konstantinos Mitroglou 1
Timo Baumgartl 1
Michal Sadilek 1

Eredivisie uitslagen 2019-2020
ADO AJA AZ EMM FEY FOR GRO HEE HER PEC PSV RKC SPA TWE UTR VIT VVV WIL
ADO   0-2 0-1 - - - 1-1 1-1 0-0 - 0-3 2-0 1-2 0-0 2-4 0-0 1-0 3-3
AJA 6-1   0-2 5-0 4-0 5-0 2-0 4-1 4-1 - 1-0 3-0 2-1 - 4-0 - - 0-2
AZ 4-0 1-0   3-0 - 4-0 0-0 2-4 2-0 2-0 - 4-0 5-1 3-0 - - 1-0 1-3
EMM 3-0 - -   3-3 2-1 0-1 2-0 1-0 1-3 1-1 - 2-0 2-0 - 2-1 3-0 4-2
FEY 3-2 - 0-3 3-0   2-1 - 3-1 1-1 1-0 3-1 3-2 2-2 5-1 1-1 - - 2-0
FOR 1-0 - - 0-0 4-2   1-0 2-1 1-1 1-1 - 3-2 0-0 2-3 - 1-3 4-1 2-3
GRO - 2-1 - 2-0 1-1 -   - 1-2 2-0 0-1 3-0 2-0 1-3 0-1 1-0 0-1 2-0
HEE 2-2 1-3 1-2 - 1-1 1-1 1-1   1-1 1-0 - - 2-1 0-0 1-1 3-2 1-1 1-2
HER 4-0 1-0 - 2-0 2-3 2-0 - 0-4   4-0 0-2 4-2 - - 1-3 1-1 6-1 4-1
PEC 3-1 2-4 0-3 - 3-4 3-1 1-0 - -   0-4 6-2 2-2 - 3-3 4-3 - 1-3
PSV 3-1 1-1 0-4 - 1-1 5-0 3-1 2-1 - 4-1   - - 1-1 - 5-0 4-1 3-0
RKC 0-3 1-2 0-2 1-1 - - - 1-3 2-0 0-0 1-3   0-1 3-0 2-1 1-2 1-2 -
SPA 4-2 1-4 3-0 5-1 - 1-1 1-2 - 0-0 - 2-2 4-0   2-1 1-2 2-0 4-1 -
TWE - 2-5 2-0 4-1 - - 0-0 2-3 2-3 2-1 1-1 3-3 2-0   3-1 0-3 - 0-1
UTR 4-0 - 0-3 3-1 1-2 6-0 - - - 3-1 3-0 0-1 5-1 2-1   - 1-2 2-0
VIT 0-2 2-2 2-1 1-1 0-0 4-2 1-2 4-2 - 3-0 1-2 - - 1-0 2-1   3-0 -
VVV - 1-4 - 2-0 0-3 0-0 2-1 0-3 1-0 1-2 1-1 3-1 - 2-1 1-1 0-4   -
WIL - - 1-1 2-1 0-1 0-0 3-0 - 1-0 0-0 2-1 2-1 4-0 - 1-1 0-2 1-0