Selectie 2013-2014
 
Santiago Santiago Arias 32 1 0 2 7 0
Zakaria Zakaria Bakkali 24 4 12 10 2 0
Nigel Nigel Bertrams 1 0 0 0 0 0
Joshua Joshua Brenet 17 1 2 0 0 0
Jeffrey Jeffrey Bruma 42 4 0 0 13 2
Memphis Memphis Depay 43 14 0 12 4 1
Jorrit Jorrit Hendrix 28 0 7 4 1 0
Oscar Oscar Hiljemark 36 2 11 7 2 0
Florian Florian Jozefzoon 25 4 20 1 2 0
Mathias Mathias Jψrgensen 13 0 9 0 1 0
Jόrgen Jόrgen Locadia 41 17 9 11 2 0
Adam Adam Maher 37 4 7 13 3 0
Tim Tim Matavz 22 4 9 5 1 0
Luciano Luciano Narsingh 24 0 12 11 0 0
Peter Peter van Ooijen 1 0 1 0 0 0
Ji-Sung Ji-Sung Park 27 2 4 14 1 0
Karim Karim Rekik 31 1 0 4 9 0
Bryan Bryan Ruiz 14 5 1 5 0 0
Stijn Stijn Schaars 38 0 2 9 7 0
Abel Abel Tamata 9 0 4 1 0 0
Ola Ola Toivonen 23 2 9 2 3 0
Przemyslaw Przemyslaw Tyton 10 0 1 0 0 0
Georginio Georginio Wijnaldum 15 4 2 1 1 0
Jetro Jetro Willems 38 4 0 10 7 0
Jeroen Jeroen Zoet 36 0 0 1 0 0


Phillip Phillip Cocu 41
Ernest Ernest Faber 5

Uitslagen
30-07-13 CL SV Zulte Waregem 2-0
03-08-13 E ADO Den Haag 2-3
07-08-13 CL SV Zulte Waregem 0-3
10-08-13 E NEC 5-0
17-08-13 E Go Ahead Eagles 3-0
20-08-13 CL AC Milan 1-1
24-08-13 E Heracles Almelo 1-1
28-08-13 CL AC Milan 3-0
31-08-13 E SC Cambuur 0-0
14-09-13 E FC Twente 2-2
19-09-13 EL PFC Ludogorets Razgrad 0-2
22-09-13 E Ajax 4-0
25-09-13 B SC Telstar 4-1
28-09-13 E AZ 2-1
03-10-13 EL FC Chornomorets Odesa 0-2
06-10-13 E RKC Waalwijk 2-1
20-10-13 E FC Groningen 1-0
24-10-13 EL GNK Dinamo Zagreb 0-0
27-10-13 E Roda JC Kerkrade 2-1
30-10-13 B Roda JC Kerkrade 1-3
02-11-13 E PEC Zwolle 1-1
07-11-13 EL GNK Dinamo Zagreb 2-0
10-11-13 E NAC Breda 2-1
23-11-13 E SC Heerenveen 1-1
28-11-13 EL PFC Ludogorets Razgrad 2-0
01-12-13 E Feyenoord 3-1
07-12-13 E Vitesse 2-6
12-12-13 EL FC Chornomorets Odesa 0-1
15-12-13 E FC Utrecht 1-5
22-12-13 E ADO Den Haag 2-0
19-01-14 E Ajax 1-0
25-01-14 E AZ 1-0
02-02-14 E RKC Waalwijk 2-0
05-02-14 E SC Cambuur 1-2
08-02-14 E FC Twente 3-2
14-02-14 E Heracles Almelo 2-1
22-02-14 E NEC 0-2
01-03-14 E Go Ahead Eagles 2-3
08-03-14 E FC Utrecht 1-0
15-03-14 E Vitesse 1-2
22-03-14 E Roda JC Kerkrade 3-1
29-03-14 E FC Groningen 2-3
05-04-14 E SC Heerenveen 3-0
13-04-14 E Feyenoord 0-2
27-04-14 E PEC Zwolle 1-2
03-05-14 E NAC Breda 2-0

Eredivisie 2013-2014
Ajax CL 34 20 11 3 71 69-28
Feyenoord vCL 34 20 7 7 67 76-40
FC Twente EL 34 17 12 5 63 72-37
PSV vEL 34 18 5 11 59 60-45
SC Heerenveen 34 16 9 9 57 72-51
Vitesse 34 15 10 9 55 65-49
FC Groningen 34 14 9 11 51 57-53
AZ 34 13 8 13 47 54-50
ADO Den Haag 34 12 7 15 43 45-64
FC Utrecht 34 11 8 15 41 46-65
PEC Zwolle vEL 34 9 13 12 40 47-49
SC Cambuur 34 10 9 15 39 40-50
Go Ahead Eagles 34 10 8 16 38 45-69
Heracles Almelo 34 10 7 17 37 45-59
NAC Breda 34 8 11 15 35 43-54
RKC Waalwijk PO D 34 7 11 16 32 44-64
NEC PO D 34 5 15 14 30 54-82
Roda JC Kerkrade D 34 7 8 19 29 44-69

Willem II kampioen Jupiler League | Promotie voor FC Dordrecht en Excelsior.

CL = Champions League |vCL = voorronde Champions League | EL = Europa League | vEL = voorronde Europa League | PO = playoffs | D = degradatie

Europa League 2013-2014
PFC Ludogorets Razgrad 6 5 1 0 16 11-2
FC Chornomorets Odesa 6 3 1 2 10 6-6
PSV 6 2 1 3 7 4-5
GNK Dinamo Zagreb 6 0 1 5 1 3-11

Eredivisie topscorers 2013-2014
Alfred Finnbogason SC Heerenveen 29
Graziano Pelle Feyenoord 23
Aron Johannsson AZ 17
Dusan Tadic FC Twente 16
Michael Higdon NEC 14
Luc Castaignos FC Twente 13
Jürgen Locadia PSV 13
Memphis Depay PSV 12
Jens Toornstra FC Utrecht 12
Lex Immers Feyenoord 12
Quincy Promes FC Twente 11
Lucas Piazon Vitesse 11
Guyon Fernandez FC Zwolle 10
Hakim Ziyech SC Heerenveen 10
Steve De Ridder FC Utrecht 10
Davy Klaassen Ajax 10
Mike Havenaar Vitesse 10
Richairo Zivkovic FC Groningen 10
Brian Linssen Heracles Almelo 10

PSV topscorers 2013-2014
Jürgen Locadia 13
Memphis Depay 12
Bryan Ruiz 5
Jeffrey Bruma 4
Georginio Wijnaldum 4
Jetro Willems 4
Zakaria Bakkali 3
Adam Maher 3
Oscar Hiljemark 2
Florian Jozefzoon 2
Tim Matavz 2
Ji-Sung Park 2
Santiago Arias 1
Karim Rekik 1
Ola Toivonen 1
tegenstander 1

Eredivisie uitslagen 2013-2014
ADO AJA AZ CAM FEY GAE GRO HEE HER NAC NEC PEC PSV RKC ROD TWE UTR VIT
ADO 0–4 2–1 3–0 3–2 3–2 2–1 1–1 0–3 1–1 1–1 1–1 2–3 1–2 0–4 3–2 4–1 2–1
AJA 3–2 4–0 1–1 2–1 6–0 2–1 3 –0 3–0 4–0 2–2 2–1 1–0 0–0 3–0 3–0 3–0 0–1
AZ 2–0 3–2 3–1 1–1 3–0 2–0 1–5 4–0 3–0 1–1 2–1 2–1 4–0 2–2 1–2 1–1 1–1
CAM 1–2 1–2 0–0 0–2 2–0 4–1 3–1 2–0 0–0 2–1 3–1 1–2 3–2 1–0 0–1 3–1 4–3
FEY 4–2 1–2 2–2 5–1 5–0 1–0 2–0 1–2 3–1 5–1 3–0 3–1 2–0 4–0 1–4 1–0 1–1
GAE 2–1 0–1 2–1 0–0 2–2 3–3 0–2 1–1 2–1 4–3 4-1 2–3 2–2 0–1 1–0 2–1 0–3
GRO 1–2 1–1 2–1 1–1 0–2 1–0 1–3 3–1 2–1 5–2 0–0 1–0 4–1 3–3 1–1 2–0 3–1
HEE 3–0 3–3 4–2 2-1 1–2 3–1 4–2 2–4 0–0 2–2 3–0 3–0 5–2 2–2 0–2 4–1 2–3
HER 1–0 1–1 2–0 1–1 1–2 1–2 0–3 1–2 1–2 1–1 1–3 1–1 2–1 2–1 0–3 1–2 2–2
NAC 1–2 0–0 3–0 1–0 1–1 5–0 2–2 0–2 2–1 1–1 1–2 2–1 1–1 2–0 0–2 2–2 1–2
NEC 3–1 0–3 3–2 1–1 3–3 1–1 1–4 2–1 1–2 1–1 1–5 0–2 2–2 4–3 2–5 2–2 2-3
PEC 6–1 1–1 0–2 2–0 2–1 2–0 0–1 1–2 1–1 0–0 3–3 1–2 1–1 3–1 1–1 1–1 1–2
PSV 2–0 4–0 1–0 0–0 0–2 3–0 2–3 1–1 2–1 2–0 5–0 1–1 2–1 3–1 3–2 1–0 2–6
RKC 1–1 0–2 1–2 2–2 1–0 1–4 1–1 0–3 1–4 3–0 1–3 1–1 2–0 1–2 1–1 5–2 4–2
ROD 0–1 1–2 2–2 2–0 1–2 1–4 1–2 3–3 1–3 1–5 3–1 0–0 2–1 0–1 1–2 1–0 1–1
TWE 1–1 1–1 2–1 3–1 2–2 3–1 5–0 1–1 3–1 5–2 2–2 2–2 2–2 0–0 3–0 6–0 2–0
UTR 3–0 1–1 2–0 1–0 2–5 1–1 1–0 2–0 2–1 4–2 2–0 1–2 1–5 2–1 3–3 1–1 2–1
VIT 0–0 1–1 0–2 3–0 1–2 2–2 2–2 2–2 3–1 3–2 1–1 3–0 1–2 3–1 3–0 1–0 3–1