Selectie 2009-2010
 
Ibrahim Ibrahim Afellay 44 6 0 10 8 0
Nordin Nordin Amrabat 32 5 19 9 1 0
Otman Otman Bakkal 46 12 3 12 5 0
Balazs Balazs Dzsudzsak 47 17 1 9 10 2
Orlando Orlando Engelaar 39 2 4 6 10 0
Andreas Andreas Isaksson 50 0 0 0 1 0
Danny Danny Koevermans 32 13 14 10 3 0
Jan Jan Kromkamp 4 0 1 1 0 0
Zakaria Zakaria Labyad 7 2 5 0 0 0
Danko Danko Lazovic 38 7 3 13 3 0
Reimond Reimond Manco 0 0 0 0 0 0
Stanislav Stanislav Manolev 42 3 0 11 11 1
Dirk Dirk Marcellis 16 1 9 1 0 0
Stefan Stefan Nijland 1 0 1 0 0 0
Funso Funso Ojo 4 0 3 0 0 0
Andre Andre Ooijer 37 0 9 0 7 0
Erik Erik Pieters 42 0 2 10 7 0
Cassio Cassio Ramos 0 0 0 0 0 0
Jonathan Jonathan Reis 20 7 10 5 0 0
Francisco Francisco Rodriguez 42 1 4 7 4 1
Bas Bas Roorda 0 0 0 0 0 0
Carlos Carlos Salcido 37 0 4 7 6 0
Timmy Timmy Simons 37 1 12 9 2 0
Ola Ola Toivonen 49 14 15 11 7 0
Jagos Jagos Vukovic 8 1 6 1 2 0
Stijn Stijn Wuytens 8 0 7 1 0 0
Jeroen Jeroen Zoet 0 0 0 0 0 0
Mike Mike Zonneveld 0 0 0 0 0 0


Fred Fred Rutten 50

Uitslagen
30-07-09 EL PFC Cherno More Varna 1-0
02-08-09 E VVV-Venlo 3-3
06-08-09 EL PFC Cherno More Varna 0-1
09-08-09 E FC Twente 1-1
16-08-09 E Ajax 4-3
20-08-09 EL Bnei Yehuda Tel-Aviv FC 0-1
23-08-09 E NAC Breda 3-1
27-08-09 EL Bnei Yehuda Tel-Aviv FC 1-0
30-08-09 E FC Groningen 0-2
12-09-09 E Roda JC Kerkrade 3-0
17-09-09 EL AC Sparta Praha 2-2
20-09-09 E Feyenoord 1-3
23-09-09 B De Graafschap 2-1
26-09-09 E Willem II 3-1
01-10-09 EL CFR Cluj 1-0
04-10-09 E FC Utrecht 0-0
17-10-09 E SC Heerenveen 1-0
22-10-09 EL FC KÝbenhavn 1-0
25-10-09 E NEC 0-4
28-10-09 B Roda JC Kerkrade 0-2
31-10-09 E Vitesse 1-0
05-11-09 EL FC KÝbenhavn 1-1
08-11-09 E ADO Den Haag 1-5
22-11-09 E Heracles Almelo 4-0
27-11-09 E Sparta Rotterdam 2-3
03-12-09 EL AC Sparta Praha 1-0
06-12-09 E RKC Waalwijk 0-2
12-12-09 E AZ 1-0
16-12-09 EL CFR Cluj 0-2
16-01-10 B SC Heerenveen 1-3
19-01-10 E Roda JC Kerkrade 0-1
22-01-10 E NEC 3-0
27-01-10 B Feyenoord 0-3
31-01-10 E Vitesse 0-0
03-02-10 E FC Utrecht 2-1
06-02-10 E ADO Den Haag 2-0
14-02-10 E Heracles Almelo 0-1
18-02-10 EL Hamburger SV 1-0
21-02-10 E Sparta Rotterdam 1-1
25-02-10 EL Hamburger SV 3-2
28-02-10 E RKC Waalwijk 5-1
06-03-10 E NAC Breda 2-1
14-03-10 E Ajax 4-1
20-03-10 E FC Twente 1-1
28-03-10 E VVV-Venlo 2-4
04-04-10 E Willem II 0-1
11-04-10 E Feyenoord 0-0
14-04-10 E SC Heerenveen 2-2
18-04-10 E FC Groningen 3-1
02-05-10 E AZ 1-1

Eredivisie 2009-2010
FC Twente CL 34 27 5 2 86 63-23
Ajax vCL 34 27 4 3 85 106-20
PSV vEL 34 23 9 2 78 72-29
Feyenoord vEL 34 17 12 5 63 54-31
AZ vEL 34 19 5 10 62 64-34
Heracles Almelo 34 17 5 12 56 54-49
FC Utrecht vEL 34 14 11 9 53 39-33
FC Groningen 34 14 7 13 49 48-47
Roda JC 34 14 5 15 47 56-60
NAC Breda 34 12 10 12 46 42-49
SC Heerenveen 34 11 4 19 37 44-64
VVV-Venlo 34 8 11 15 35 43-57
NEC 34 8 9 17 33 35-59
Vitesse 34 8 8 18 32 38-62
ADO Den Haag 34 7 9 18 30 38-59
Sparta Rotterdam PO D 34 6 8 20 26 30-66
Willem II PO 34 7 2 25 23 36-70
RKC Waalwijk D 34 5 0 29 15 30-80

De Graafschap kampioen Jupiler League. Excelsior promoveert.

CL = Champions League |vCL = voorronde Champions League | vEL = voorronde Europa League | PO = playoffs | D = degradatie

Eredivisie topscorers 2009-2010
Luis Suarez Ajax 35
Bryan Ruiz FC Twente 24
Mads Junker Roda JC 21
Mounir El Hamdaoui AZ 20
Marko Pantelic Ajax 16
Bas Dost Heracles Almelo 14
Balazs Dzsudszak PSV 14
Everton Heracles Almelo 14
Tim Matavz FC Groningen 13
Ola Toivonen PSV 13
Jeremain Lens AZ 12
Blaise N'Kufo FC Twente 12
Otman Bakkal PSV 11
Danny Koevermans PSV 11
Gerald Sibon SC Heerenveen 11
Jon Dahl Tomasson Feyenoord 11
Siem de Jong Ajax 10
Erik Falkenburg Sparta Rotterdam 10
Rydell Poepon Sparta Rotterdam 10
Miroslav Stoch FC Twente 10

PSV topscorers 2009-2010
Balazs Dzsudzsak 14
Ola Toivonen 13
Otman Bakkal 11
Danny Koevermans 11
Danko Lazovic 5
Ibrahim Afellay 4
Nordin Amrabat 3
Jonathan Reis 3
Orlando Engelaar 2
Zakaria Labyad 2
Stanislav Manolev 2
Francisco Rodriguez 1
Jagos Vukovic 1

Eredivisie uitslagen 2009-2010
ADO AJA AZ FEY GRO HEE HER NAC NEC PSV RKC ROD SPA TWE UTR VIT VVV WIL
ADO   0-1 2-1 0-2 1-1 2-1 1-4 1-2 2-3 1-5 4-0 1-2 2-3 0-1 0-1 1-1 0-0 3-0
AJA 3-0   1-0 5-1 3-0 5-1 4-0 6-0 3-0 4-1 4-1 4-0 0-0 3-0 4-0 4-0 7-0 4-0
AZ 3-0 2-4   1-1 0-1 4-1 3-2 1-0 0-1 1-1 6-2 2-0 2-0 1-0 2-0 1-2 2-0 2-1
FEY 2-2 1-1 1-2   3-1 6-2 1-1 0-0 2-0 1-3 3-0 4-0 3-0 1-1 0-0 2-1 1-0 1-0
GRO 2-0 0-2 0-1 2-3   2-0 4-1 1-2 2-2 0-2 2-1 1-0 3-1 0-0 0-0 1-0 1-0 4-0
HEE 3-0 0-2 0-2 0-2 0-1   1-2 0-0 4-1 2-2 3-1 0-0 4-1 0-2 2-0 1-0 1-1 4-2
HER 4-2 0-3 3-2 0-1 4-3 3-1   3-0 2-0 0-1 4-1 3-2 1-1 1-3 3-1 1-2 1-0 3-2
NAC 3-0 1-1 1-1 0-2 0-3 2-0 0-0   3-3 2-1 1-0 1-0 2-2 0-2 0-2 4-0 2-0 4-0
NEC 1-1 1-4 0-0 0-0 0-2 4-1 0-2 4-2   0-4 0-1 0-2 1-0 3-4 1-1 2-1 1-1 2-1
PSV 2-0 4-3 1-0 0-0 3-1 1-0 4-0 3-1 3-0   5-1 3-0 1-1 1-1 2-1 1-0 3-3 3-1
RKC 0-2 1-5 0-6 0-1 3-1 1-2 0-1 0-1 0-1 0-2   4-1 4-1 0-1 0-1 4-1 1-2 0-1
ROD 1-1 2-2 2-4 2-4 1-1 4-2 2-1 2-0 1-0 0-1 5-1   2-1 1-2 2-0 3-4 4-2 3-2
SPA 0-0 0-3 0-1 2-1 2-4 0-2 1-1 2-2 2-0 2-3 1-0 1-2   0-2 0-3 1-1 2-0 2-1
TWE 3-1 1-0 3-2 2-0 4-0 2-0 2-0 3-1 2-1 1-1 2-1 2-0 3-0   3-2 1-0 2-1 1-0
UTR 0-2 2-0 1-0 0-0 1-1 2-3 0-0 3-1 1-0 0-0 2-0 2-1 2-0 0-0   2-2 2-2 1-0
VIT 1-3 1-5 0-3 0-0 3-0 0-1 0-2 1-1 2-2 0-0 3-1 2-5 2-0 1-2 2-2   2-0 2-1
VVV 2-2 0-4 3-3 1-1 2-2 3-1 1-0 1-1 2-0 2-4 3-0 1-1 5-0 0-2 0-1 2-0   2-1
WIL 1-1 0-2 0-3 2-3 2-1 4-1 0-1 1-2 1-1 0-1 2-1 1-3 3-1 1-3 0-3 3-1 2-1