Selectie 2004-2005
 
Eric Eric Addo 3 0 1 0 0 0
Ibrahim Ibrahim Afellay 9 2 4 1 1 0
Alex Alex Rodrigo Dias da Costa 44 5 1 5 4 1
DaMarcus DaMarcus Beasley 44 12 19 15 1 0
Mark Mark van Bommel 48 19 0 4 9 0
Wilfred Wilfred Bouma 45 2 2 5 3 0
Kasper Kasper Bøgelund 17 0 4 1 2 0
Phillip Phillip Cocu 45 10 2 7 6 1
Jefferson Jefferson Fárfán 45 9 7 20 2 0
Csaba Csaba Féher 7 0 4 1 0 0
Heurelho Heurelho da Silva Gomes 44 0 0 2 2 0
John John de Jong 22 8 7 3 1 0
Michael Michael Lamey 7 2 3 1 1 0
Leandro Leandro do Bomfim 4 0 3 1 0 0
Young-Pyo Young-Pyo Lee 49 1 0 1 2 0
Theo Theo Lucius 30 1 9 1 4 0
Andre Andre Ooijer 36 3 2 7 6 0
Ji-Sung Ji-Sung Park 44 11 1 5 3 1
Robert Robert De Pinho De Souza 11 4 8 2 0 0
Remco Remco van der Schaaf 5 0 5 0 0 0
Gerald Gerald Sibon 25 6 17 4 2 0
Jan Jan Vennegoor of Hesselink 43 24 4 17 4 0
Johann Johann Vogel 42 1 3 14 5 0
Johan Johan Vonlanthen 12 3 11 1 0 0
Edwin Edwin Zoetebier 10 0 2 0 0 0


Guus Guus Hiddink 49
Fred Fred Rutten 3

Uitslagen
11-08-04 CL FK Crvena Zvezda 3-2
14-08-04 E RBC Roosendaal 2-5
21-08-04 E AZ 5-1
25-08-04 CL FK Crvena Zvezda 5-0
28-08-04 E NAC Breda 2-2
11-09-04 E RKC Waalwijk 1-0
14-09-04 CL Arsenal FC 1-0
18-09-04 E NEC 0-3
25-09-04 E SC Heerenveen 4-0
29-09-04 CL Panathinaikos FC 1-0
02-10-04 E FC Groningen 3-0
16-10-04 E ADO Den Haag 0-2
20-10-04 CL Rosenborg BK 1-2
24-10-04 E Ajax 2-0
29-10-04 E FC Utrecht 0-0
02-11-04 CL Rosenborg BK 1-0
07-11-04 E FC Den Bosch 0-3
13-11-04 E Willem II 1-0
21-11-04 E Vitesse 0-2
24-11-04 CL Arsenal FC 1-1
27-11-04 E FC Twente 2-0
04-12-04 E De Graafschap 0-4
07-12-04 CL Panathinaikos FC 4-1
12-12-04 E Feyenoord 3-3
18-12-04 E Roda JC Kerkrade 0-2
22-01-05 E NAC Breda 4-0
25-01-05 B FC Volendam 4-0
30-01-05 E RKC Waalwijk 1-4
02-02-05 E RBC Roosendaal 4-1
12-02-05 E AZ 0-0
19-02-05 E NEC 4-1
22-02-05 CL AS Monaco 1-0
27-02-05 E SC Heerenveen 0-3
03-03-05 B TOP Oss 6-1
09-03-05 CL AS Monaco 0-2
13-03-05 E ADO Den Haag 4-0
17-03-05 E FC Groningen 0-1
20-03-05 E Ajax 0-4
02-04-05 E FC Utrecht 2-0
05-04-05 CL Olympique Lyonnais 1-1
09-04-05 E FC Den Bosch 3-0
13-04-05 CL Olympique Lyonnais 1-1
17-04-05 E Willem II 0-1
20-04-05 B Feyenoord 1-1
23-04-05 E Vitesse 3-0
26-04-05 CL AC Milan 2-0
29-04-05 E FC Twente 2-2
04-05-05 CL AC Milan 3-1
08-05-05 E De Graafschap 4-1
15-05-05 E Feyenoord 4-2
22-05-05 E Roda JC Kerkrade 0-0
29-05-05 B Willem II 0-4

Eredivisie 2004-2005
PSV CL 34 27 6 1 87 89-18
Ajax CL 34 24 5 5 77 74-33
AZ UC 34 19 7 8 64 71-41
Feyenoord UC 34 19 5 10 62 90-51
SC Heerenveen UC 34 18 6 10 60 64-52
FC Twente 34 15 9 10 54 48-38
Vitesse 34 16 6 12 54 53-49
Roda JC 34 13 8 13 47 60-55
RKC Waalwijk 34 13 8 13 47 44-51
Willem II UC 34 13 6 15 45 44-56
FC Utrecht 34 12 8 14 44 40-43
FC Groningen 34 11 7 16 40 50-58
NEC 34 9 10 15 37 41-47
ADO Den Haag 34 10 6 18 36 44-59
NAC Breda 34 9 8 17 35 43-67
RBC Roosendaal NC 34 10 2 22 32 38-77
De Graafschap NC D 34 4 7 23 19 32-78
FC Den Bosch D 34 5 4 25 19 23-75

Heracles Almelo kampioen Eerste Divisie. Sparta Rotterdam promoveert.

CL = Champions League | UC = UEFA Cup | NC = nacompetitie | D = degradatie

Eredivisie topscorers 2004-2005
Dirk Kuijt Feyenoord 29
Salomon Kalou Feyenoord 20
Jan Vennegoor of Hesselink PSV 19
Klaas Jan Huntelaar SC Heerenveen 17
Erik Nevland FC Groningen 16
Blaise Nkufo FC Twente 16
Mark van Bommel PSV 14
Arouna Koné Roda JC 14
Kenneth Perez AZ 13
Ali Boussaboun NAC Breda 13
Matthew Amoah Vitesse 13
Geert den Ouden ADO Den Haag 12
Rick Hoogendorp RKC Waalwijk 12
Jason Culina FC Twente 11
Nick Hofs Feyenoord / Vitesse 11
Sergio Roda JC 11
Georgios Samaras SC Heerenveen 11
Denny Landzaat AZ 10
Romeo Castelen Feyenoord 10

PSV topscorers 2004-2005
Jan Vennegoor of Hesselink 19
Mark van Bommel 14
Jefferson Farfan 8
Ji-Sung Park 7
DaMarcus Beasley 6
Phillip Cocu 6
Gerald Sibon 6
John de Jong 5
Alex 3
Johan Vonlanthen 3
Ibrahim Afellay 2
Andre Ooijer 2
Wilfred Bouma 2
Michael Lamey 1
Young-Pyo Lee 1
Theo Lucius 1
Robert 1
Johann Vogel 1
tegenstanders 2

Eredivisie uitslagen 2004-2005
  ADO AJA AZ BOS FEY GRA GRO HEE NAC NEC PSV RBC RKC ROD TWE UTR VIT WIL
ADO   3-3 2-1 2-0 2-0 2-0 0-3 0-2 6-2 1-2 0-2 5-1 0-0 1-4 0-1 1-0 0-4 0-1
AJA 0-0   4-2 2-0 1-1 1-0 2-1 1-3 6-2 1-0 0-4 4-1 4-0 1-0 1-2 1-1 1-0 2-0
AZ 2-0 0-0   5-0 4-1 3-2 2-1 1-1 1-1 1-1 0-0 1-3 3-0 1-1 5-0 4-0 3-0 3-1
BOS 1-0 0-5 0-1   4-1 0-2 1-2 2-4 0-2 0-0 0-3 2-1 0-2 0-3 1-0 0-3 1-2 1-2
FEY 6-3 2-3 4-2 4-2   6-1 1-2 1-3 4-0 2-1 3-3 3-0 4-0 4-1 3-1 0-3 1-2 7-0
GRA 1-2 0-5 1-3 1-1 2-7   2-2 2-1 0-2 3-2 0-4 0-1 2-4 2-0 0-0 0-0 1-2 2-2
GRO 4-3 0-4 1-2 3-1 0-2 1-0   1-2 2-3 0-0 0-1 3-0 0-0 4-4 0-1 3-0 0-0 1-1
HEE 1-0 2-1 1-3 2-1 2-2 2-0 1-0   3-0 2-1 0-3 7-1 1-2 3-4 1-2 2-1 0-3 2-2
NAC 1-1 1-2 0-3 3-0 0-2 3-2 1-4 1-1   1-2 2-2 1-2 0-4 4-0 1-1 3-2 1-2 1-2
NEC 1-1 0-1 1-2 2-2 2-0 3-0 4-3 3-2 3-3   0-3 3-0 1-0 1-1 0-2 0-0 1-1 2-0
PSV 4-0 2-0 5-1 3-0 4-2 4-1 3-0 4-0 4-0 4-1   4-1 1-0 0-2 2-0 2-0 3-0 1-0
RBC 2-0 1-4 0-2 1-2 0-4 3-0 2-2 1-3 0-0 1-0 2-5   0-1 3-1 0-1 0-1 4-1 2-0
RKC 1-3 1-2 2-1 2-0 2-4 2-2 3-0 0-0 1-0 2-2 1-4 2-0   1-0 1-0 2-2 2-2 1-0
ROD 1-1 1-2 1-1 5-0 0-2 2-1 5-1 2-3 2-1 1-0 0-0 3-1 1-1   1-2 3-2 2-3 4-0
TWE 2-1 2-3 3-0 4-0 0-0 0-0 1-2 4-1 0-0 2-1 2-2 3-0 3-1 2-3   0-1 1-4 0-0
UTR 2-0 0-2 3-2 1-0 0-2 1-0 1-2 0-1 2-0 1-0 0-0 5-1 3-2 1-1 2-2   1-2 0-3
VIT 3-4 0-2 0-3 0-0 1-1 3-1 1-0 1-3 1-2 1-0 0-2 1-3 3-1 2-0 1-1 2-1   2-0
WIL 1-0 1-3 1-3 2-1 0-4 4-1 4-2 2-2 0-1 3-1 0-1 3-0 3-0 3-1 0-3 0-0 3-2