Selectie 1999-2000
 
Eric Eric Addo 8 0 0 1 1 0
Björn Björn Becker 1 0 1 0 0 0
Mark Mark van Bommel 39 6 0 3 6 1
Wilfred Wilfred Bouma 33 9 7 9 3 0
Arnold Arnold Bruggink 37 19 15 8 1 0
Kasper Kasper Bøgelund 3 0 3 0 0 0
Jurgen Jurgen Dirkx 21 2 2 5 4 0
Björn Björn van der Doelen 24 1 14 1 2 0
Ernest Ernest Faber 25 1 0 4 7 0
Robert Robert Fuchs 0 0 0 0 0 0
Jan Jan Heintze 37 1 1 4 3 0
Tomasz Tomasz Iwan 15 0 11 1 0 0
Dmitri Dmitri Khokhlov 19 4 6 6 2 0
Joonas Joonas Kolkka 38 5 20 9 2 0
Ivica Ivica Kralj 5 0 0 0 0 0
Patrick Patrick Lodewijks 1 0 1 0 0 0
Yuri Yuri Nikiforov 35 3 5 4 5 2
Luc Luc Nilis 34 21 2 17 2 0
Ruud Ruud van Nistelrooij 32 32 0 4 5 0
Andre Andre Ooijer 20 2 2 2 1 0
Johan Johan Pater 1 0 1 0 0 0
Dennis Dennis Rommedahl 30 0 14 13 0 0
Andrius Andrius Skerla 2 0 2 0 0 0
Ovidiu Ovidiu Stinga 26 1 5 13 1 0
Stan Stan Valckx 1 0 1 0 0 0
Johann Johann Vogel 38 2 0 11 3 0
Ronald Ronald Waterreus 38 0 0 0 1 1
Chris Chris van der Weerden 19 1 4 2 0 0


Eric Eric Gerets 43

Uitslagen
11-08-99 CL FC Zimbru Chisinau 0-0
14-08-99 E MVV Maastricht 4-1
22-08-99 E Vitesse 1-6
25-08-99 CL FC Zimbru Chisinau 2-0
28-08-99 E Fortuna Sittard 2-1
12-09-99 E De Graafschap 1-2
15-09-99 CL FC Bayern München 2-1
21-09-99 CL Valencia CF 1-1
25-09-99 E Willem II 6-1
28-09-99 CL Rangers FC 0-1
02-10-99 E Sparta Rotterdam 7-0
13-10-99 E RKC Waalwijk 1-6
17-10-99 E FC Den Bosch 7-0
20-10-99 CL Rangers FC 4-1
23-10-99 E FC Twente 2-2
26-10-99 CL FC Bayern München 2-1
31-10-99 E AZ 0-3
03-11-99 CL Valencia CF 1-0
07-11-99 E NEC 2-1
21-11-99 E SC Cambuur 0-1
28-11-99 E Feyenoord 1-0
04-12-99 E Roda JC Kerkrade 2-0
12-12-99 E FC Utrecht 1-1
15-12-99 E Ajax 1-3
18-12-99 E SC Heerenveen 0-1
21-12-99 E MVV Maastricht 0-2
29-01-00 B Vitesse 0-2
03-02-00 E Feyenoord 0-1
06-02-00 E FC Den Bosch 2-6
10-02-00 E Ajax 4-0
13-02-00 E SC Heerenveen 0-3
19-02-00 E Vitesse 3-2
25-02-00 E Roda JC Kerkrade 1-2
12-03-00 E FC Utrecht 2-1
18-03-00 E De Graafschap 6-0
24-03-00 E Willem II 0-0
01-04-00 E AZ 5-1
07-04-00 E Fortuna Sittard 0-4
15-04-00 E SC Cambuur 1-0
21-04-00 E FC Twente 1-3
30-04-00 E RKC Waalwijk 7-1
07-05-00 E Sparta Rotterdam 0-2
14-05-00 E NEC 2-0

Eredivisie 1999-2000
PSV CL 34 27 3 4 84 105-24
SC Heerenveen CL 34 21 5 8 68 65-36
Feyenoord vCL 34 18 10 6 64 66-42
Vitesse UC 34 18 9 7 63 67-43
Ajax UC 34 18 7 9 61 72-51
FC Twente 34 16 12 6 60 57-37
AZ 34 17 4 13 55 69-59
Roda JC UC 34 16 7 11 55 62-53
Willem II 34 13 9 12 48 55-65
FC Utrecht 34 14 4 16 46 55-61
RKC Waalwijk 34 12 6 16 42 44-67
Fortuna Sittard 34 10 8 16 38 47-54
Sparta 34 11 4 19 37 48-75
De Graafschap 34 8 9 17 33 41-60
NEC 34 7 6 21 27 35-62
MVV NC D 34 6 7 21 25 38-68
Cambuur L. NC D 34 6 7 21 25 35-66
FC Den Bosch D 34 4 11 19 23 36-74

NAC kampioen Eerste Divisie. FC Groningen en RBC Roosendaal promoveren

CL = Champions League | vCL = voorronde Champions League | UC = UEFA Cup | NC = nacompetitie | D = degradatie

Eredivisie topscorers 1999-2000
Ruud van Nistelrooij PSV 29
Pierre van Hooijdonk Vitesse 25
Arnold Bruggink PSV 19
Luc Nilis PSV 19
Jan Vennegoor of Hesselink FC Twente 19
John Bosman AZ 18
Anthony Lurling SC Heerenveen 18
Richard Knopper Ajax 15
Julio Ricardo Cruz Feyenoord 15
Bob Peeters Roda JC 15
Nikos Machlas Ajax 14
Brian Laudrup Ajax 13
Robin Nelisse Cambuur Leeuwarden 12
Barry van Galen AZ 11
Matthew Amoah Fortuna/Vitesse 11
Ali Elkhattabi Sparta 11
Anders Nielsen Sparta 11
Mariano Bombarda Willem II 11

PSV topscorers 1999-2000
Ruud van Nistelrooij 29
Arnold Bruggink 19
Luc Nilis 19
Wilfred Bouma 9
Mark van Bommel 6
Joonas Kolkka 5
Dmitri Khokhlov 3
Yuri Nikiforov 3
Jurgen Dirkx 2
Johann Vogel 2
Björn van der Doelen 1
Ernest Faber 1
Jan Heintze 1
Andre Ooijer 1
Ovidiu Stinga 1
Chris van der Weerden 1
tegenstanders 2

Eredivisie uitslagen 1999-2000

  AJA AZ BOS CAM FEY FOR GRA HEE MVV NEC PSV RKC ROD SPA TWE UTR VIT WIL
AJA   4-1 6-1 3-1 2-2 4-1 2-1 3-2 1-0 5-2 1-3 1-2 1-2 3-2 0-1 2-0 3-1 3-1
AZ 1-2   2-0 4-0 0-0 2-0 2-0 0-1 2-0 1-1 0-3 4-0 1-2 4-0 2-1 0-1 0-1 2-2
BOS 1-1 2-3   1-1 0-4 0-2 1-1 0-2 1-1 1-1 2-6 0-3 2-2 7-0 0-0 3-2 2-1 1-1
CAM 0-3 2-4 1-2   2-3 0-0 1-0 0-2 2-2 0-0 0-1 2-1 2-2 0-1 1-3 4-3 1-1 0-1
FEY 1-1 5-3 3-0 4-0   1-0 0-0 3-1 3-0 2-1 1-0 1-2 2-1 1-2 1-1 1-2 0-0 1-0
FOR 2-0 1-2 1-1 4-1 2-3   1-1 0-1 3-1 2-2 0-4 0-2 1-2 3-2 2-2 3-0 3-3 2-0
GRA 1-1 2-5 3-0 3-1 0-1 1-0   1-1 2-1 2-2 1-2 2-0 0-0 2-3 0-0 1-2 2-2 0-2
HEE 1-1 3-0 1-1 4-1 3-0 3-0 2-0   3-1 1-0 0-3 4-1 5-1 3-1 0-0 1-0 1-3 2-4
MVV 2-6 3-4 2-0 1-1 3-3 1-0 0-2 1-3   2-0 0-2 0-1 0-0 2-2 0-2 4-1 0-2 1-1
NEC 1-3 1-2 2-0 1-0 0-2 1-2 2-3 0-4 1-0   2-1 3-1 0-0 0-1 0-1 0-1 1-0 2-1
PSV 4-0 5-1 7-0 1-0 0-1 2-1 6-0 0-1 4-1 2-0   7-1 2-0 7-0 2-2 2-1 3-2 6-1
RKC 1-1 1-2 1-1 3-2 2-2 0-3 2-1 0-1 0-4 4-2 1-6   2-2 2-1 1-1 2-0 1-1 1-0
ROD 3-0 3-2 3-0 3-1 2-1 3-0 2-3 0-2 3-1 4-3 1-2 1-2   4-1 3-2 3-2 0-1 3-4
SPA 1-2 3-6 3-2 1-2 1-3 2-3 2-1 2-1 3-0 1-0 0-2 3-1 1-2   1-1 3-0 1-1 0-2
TWE 0-0 4-1 3-2 1-0 3-3 1-0 4-0 2-0 1-2 4-2 1-3 1-0 2-1 3-2   4-2 0-0 4-0
UTR 3-1 3-3 2-1 1-2 3-4 2-1 2-1 2-2 2-0 1-0 1-1 4-1 1-2 3-1 1-0   2-0 1-1
VIT 3-0 0-2 1-0 1-0 3-3 2-2 3-1 3-1 6-2 5-1 1-6 2-1 2-0 2-1 4-1 3-1   3-1
WIL 3-6 3-1 2-1 1-4 2-1 2-2 5-3 2-3 1-0 3-1 0-0 2-1 2-2 0-0 1-1 4-3 0-4